BAŞARI LİSTEMİZ

Kazananlar listesindeki isimler son beş yıla aittir.

  • ALİ GÜN
    Anadolu Üniversitesi İç mimarlık
  • ALİ ATAK
    Mersin Üniversitesi Heykel
  • ADEM DURMUŞ
    Mimar Sinan Üniversitesi Resim-Dumlupınar Üniversitesi Animasyon-Uludağ Üniversitesi Resim Bölümü- Uludağ Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • AHMET EMİN ÖZTÜRK
    Marmara Üniversitesi Endüstriyel Tasarım-Uludağ Üniversitesi Resim-Dokuz Eylül Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • Ahmet CAN SAKİN
    Selçuk Üniversitesi İç Mimarlık
  • AYTUNÇ ZEREN
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • ALİ ŞEN
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • AYSU BAY
    Uludağ Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • BURCU GÜVEN
    Uludağ Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • BUSE SALIN
    Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık
  • BUSAYR İLHAN
    Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü
  • BETÜL RAİM
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • BETÜL ÇAKIR
    Gazi Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • BESTE CEYHUN
    Yeditepe Üniversitesi Moda Tasarım
  • BETÜL KARA
    Süleyman Demirel Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarım
  • BATUHAN ESEN
    Dumlupınar Üniversitesi Seramik Bölümü
  • CANSU BASİT
    Akdeniz Üniverstesi İç Mimarlık
  • ÇİĞDEM GÜNDÜZ
    Dumlupınar Üniversitesi Seramik Bölümü
  • ÇİSEM AYBEY
    Dumlupınar Üniversitesi Grafik Bölümü
  • EDA GÜLER
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • EMİNE ACAR
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • ESRA BATMAN
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • EGE TENGİZ
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği-Uludağ Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • EKİN ERASLAN
    Marmara Üniversitesi Grafik Bölümü
  • ELİF GÜLTEN
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği-Uludağ Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • ESRA YEDİKARDEŞ
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • EMİNE KELEŞ
    Abant Üniversitesi Resim Öğretmenliği-Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • EMİRHAN ÖZKÖK
    Ege Üniversitesi Resim Bölümü
  • EMRE KILIÇ
    Dumlupınar Üniversitesi Çizgi Film Animasyon Bölümü
  • EMRE YALÇIN
    Yeditepe Üniversitesi G.S.Fakültesi Gastronomi Bölümü
  • ESRA İLHAN
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü
  • EZGİ KAYNAK
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği – Atatürk Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • ESRA KANTAR
    Anadolu Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • FAHRİCAN MUTLU
    Anadolu Üniversitesi G.S.Fakültesi İç Mimarlık Bölümü
  • FATOŞ BALABAN
    Gazi Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü
  • FUNDA AKSOY
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği – Atatürk Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • FEVZİ AY
    Dokuz Eylül Üniversitesi Heykel Bölümü
  • FATMA NUR SARIKAYA
    Anadolu Üniversitesi Çizgi Film Animasyon Bölümü
  • FATMA YILMAZ
    Mersin Üniversitesi Heykel Bölümü
  • GİZEM DURUŞ
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü – Gazi Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü
  • GAMZE ARI
    Uludağ Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü – Dumlupınar Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü – Dumlupınar Üniversitesi G.S.Fakültesi Grafik Bölümü
  • GÜLER IŞIK
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • HAKAN KUZU
    İstanbul Aydın Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
  • HATUN ÖZ
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü
  • HİLMİ ERDEN
    Selçuk Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
  • HATİCE ÇEVİK
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü – Uludağ Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • İSA CÜCÜK
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • İLKAY SANCAR
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü – Uludağ Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü – Anadolu Üniversitesi Resim Öğretmenliği – Gazi Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • İLKNUR KESKİN
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • KAAN DEMİRÇELİK
    Anadolu Üniversitesi G.S.Fakültesi Çizgi Film Animasyon Bölümü
  • MEDİHA İLDEŞ
    Gazi Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü – Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • MİTHAT ÇIĞIRKAN
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü – Atatürk Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • MEHMETCAN KAYA
    Yaşar Üniversitesi Çizgi Film Animasyon Bölümü
  • MELEK KARDEŞ
    Anadolu Üniversitesi G.S.Fakültesi Seramik ve Cam Bölümü
  • M.ARİF DEMİRÖREN
    Dokuz Eylül Üniversitesi G.S.Fakültesi Tekstil Bölümü
  • NAZİFE YALÇINKAYA
    Gazi Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü – Mersin Üniversitesi Heykel Bölümü
  • NİHAN BATMAN
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği – Atatürk Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • ÖZLEM DEMİREL
    Dokuz Eylül Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • ÖZLEM AYTUĞ
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • PINAR GÜZE
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü
  • PINAR ACAR
    Anadolu Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • SİMAY COŞKUN
    Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
  • SALİH UYGUN
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü
  • SELİN ÇİTAK
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü
  • SELDA AKÇA
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • SİNEM EREN
    Selçuk Üniversitesi G.S.Fakültesi Grafik Bölümü
  • SERTAÇ SEKMEN
    Anadolu Üniversitesi Resim Öğretmenliği – Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • SERAP ALTUN
    Dumlupınar Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • ŞENAY AKKAYA
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • ŞAZİYE CENGİZ
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği – Atatürk Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü
  • TUĞÇE KARAHİSARLI
    Dokuz Eylül Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • ULAŞ SARIKAYA
    Ondokuz Mayıs Üniversitesi Resim Öğretmenliği
  • UMUT CAN ÖZDEMİR
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü
  • VEYSEL KEÇECİ
    Dumlupınar Üniversitesi G.S.Fakültesi Seramik Bölümü
  • YUNUS KILIÇ
    Dumlupınar Üniversitesi Çizgi Film Animasyon Bölümü
  • ZEYNEP HASIRCI
    Uludağ Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü – Uludağ Üniversitesi G.S.Fakültesi Resim Bölümü